GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4754470
nr 475 4470
Vaser
2 st, 17/1800-tal, Kina, höjd: 10 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:06:50
2/7 12:37:19
Vaser
nr 475 4470
Vaser
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 2 juli 2007 |
2/7 12:37:19 | 1 | Vinnande bud |